HOME ENTERTAINMENT

Seç-İzle, DVD ve Blu-ray olarak yeni çıkanlar

Şimdi Seç-İzle seçeneği mevcut
Poster Merhaba Güzel Vatanim

Merhaba Güzel Vatanim

Senaryosunu Ahmet Ümit’in yazdığı Merhaba Güzel Vatanım, yolu Moskova’dan geçen ünlü şair Nazım Hikmet’in hayatı ile onu örnek almış ve tıpkı onun gibi hayatının bir dönemini Moskova’da geçirmiş Ahmet Ümit’in hikâyesini anlatıyor.« Detayı Gizle
Merhaba Güzel Vatanım, Nazım Hikmet ve Ahmet Ümit’in farklı dönemlerdeki çalkantılı hayat hikâyeleri ile başlar ve onları Moskova’ya sürükler. Biri tüm dünyaya örnek olan eserler verir, diğeri de onu örnek alarak sanatın ve edebiyatın kurtarıcı yanıyla hem hayatını kurtarır hem de yine dünyada ve memleketinde ünlü bir yazar olur.

 • Biyografik
 • Türkiye, 2019
 • Yönetmen: Cengiz Özkarabekir
 • Oyuncular: Yetkin Dikinciler, Serkan Altıntaş, Berna Laçin
Play Trailer
Mevcut:
Dünya
Şimdi Seç-İzle seçeneği mevcut
Poster MUCIZE 2 AŞK

MUCIZE 2 AŞK

Doğunun bir dağ köyünde yaşayan engelli Aziz, o bölgenin en güzel kızı Mızgin ile görücü usulü evlenir. Dünyalar güzeli bir kız olan Mızgin, kocası Aziz’i ilk defa evlendikleri gün görür. Mızgin, hayatının şokunu yaşarken içinde fırtınalar kopar. Mızgin, kusurları olan Aziz’i alnına yazılmış kaderi olarak kabul ederken, kocası Aziz’i kendisine Allah’ın emaneti bilir. Yaşadığı vahşi coğrafyada Mızgin için hayat hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü Mızgin, Aziz’i kabul etse de insanların bakışları, sözlü sataşmaları, davranışları onu çileden çıkartır. Bunun üzerine Mızgin, kocası Aziz’e okuma yazmayı öğreten, konuşamayan Aziz’i konuşturan, ona dostluk kapılarını açan köyün Egeli öğretmeni Mahir’den yardım ister. Öğretmen Mahir, zor durumda olan ikiliyi kendi doğup büyüdüğü kasabaya göndermeye karar verir. Mızgin ve kocası Aziz hiç bilmedikleri bir dünyaya, batıya doğru bir yolculuğa çıkarlar. Gittikleri kasabada hayat bu ikili için kolay olmayacaktır. Kötülerin ve ön yargılı insanların her yerde var olduğu dünyamızda Aziz ve Mızgin kendi başlarına ayakta kalmayı, hayata tutunmayı, çabalamayı ve çalışmayı öğreneceklerdir. Aziz, âşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Ve Aziz çok sevdiği dünyalar güzeli eşi için, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin’in de yardımlarıyla mucizeleri bir bir gerçekleştirmeye başlar.

 • Dram
 • Türkiye, 2019
 • Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül
 • Oyuncular: Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz
Play Trailer
Mevcut:
Dünya
Şimdi Seç-İzle seçeneği mevcut
Poster Borç Harç

Borç Harç

Evlilik planları yaptığı sevgilisiyle son anda ayrılan ve bir televizyon kanalında troll haberler yaparak çalışan Murat, kendini büyük bir borç batağı içerisinde bulur. Bu bataktan kurtulmaya çalışan Murat, patronundan gelen bir teklifle kendini TV’nin başında bulur. Ancak Murat kısa sürede başına konan talih kuşunun niyetinin pek de iyi olmadığını anlayacaktır.

 • Komedi
 • Türkiye, 2019
 • Yönetmen: Efe Hızır
 • Oyuncular: Oğuzhan Uğur ,  Melisa Akman ,  Burak Topaloğlu
Mevcut:
Dünya